مقالات

جدیدترین قیمت دمپایی بیمارستانی درب کارخانه

دمپایی بیمارستانی از انواع دمپایی هایی است که عمدتا پلاستیکی بوده و سبک وزن می باشند.بیمارستان های کشور این نوع دمپایی ها را برای بیماران و مراجعان خود تهیه می کنند و برای حفظ نظافت و پاکیزگی در محیط های درمانی علاوه بر لباس،این نوع دمپایی را در اختیار بیماران قرار می دهند.

جدیدترین قیمت دمپایی بیمارستانی

دمپایی بیمارستانی چه ویژگی هایی دارد؟

دمپایی هایی که برای بیمارستان تولید می شوند هم برای آقایان و هم برای خانم ها در طرح های مختلف تولید می شود ولی به نسبت ظاهری ساده و بی آلایش دارند و سعی بر آن است که سبک باشد تا بیماران با به پا کردن آنها احساس آزردگی نکنند.

ویژگی دمپایی بیمارستانی

دمپایی بیمارستانی در کدام کارخانه ها تولید می شود؟

دمپایی بیمارستانی در کارخانه هایی که دمپایی پلاستیکی تولید می کنند تولید شده و روانه بازار می شود.این نوع دمپایی ها علاوه بر بیمارستان در بقیه اماکن نیز قابل استفاده می باشد و اینگونه نیست که فقط مخصوص بیمارستان باشد.

کارخانه های واقع در عالیباف قم یکی از عمده ترین مراکز تولیدکننده این دسته از دمپایی ها در کشور می باشند و مجموعه دمپایی کالا طبق تحقیقات میدانی و بررسی کیفیت های محصولات تولیدی این کارخانه ها،بهترین های انها را شناسایی کرده و محصولات را به مشتریان معرفی می نماید.

کارخانه دمپایی بیمارستانی

قیمت دمپایی بیمارستانی چقدر است؟

قیمت دمپایی بیمارستانی نیز همچون دیگر محصولات در بازار با توجه به شرایط اقتصادی دچار نوسان می باشد.ولی به صورت میانگین از جفتی ۸ هزار تومان به بالا به صورت جفتی به فروش می رسد.

دمپایی کالا

بی شک ارائه تعهدات و حمایت از مصرف کنندگان برای مجموعه ما صرفاً یک شعار نبوده بلکه رسالتی است که خودرا متعهد آن دانسته تا ضمن جلب رضایت مصرف کنندگان ، تولیدکنندگان و وکارکنان زحمتکش و دلسوز آنها را در ادامه فعالیتهای خود همیاری نموده و مسیر ورود به بازارهای بین المللی و به دست آوردن سهم مناسب در بازارهای خارجی را هموارتر سازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
پشتیبانی واتساپ